Til toppen

Møt våre ansatte



Petter Ove Utgård
Tittel
: Daglig leder
Arbeidsoppgaver: Ansvaret for den daglige driften.

T: +47 930 23 857
E: petterove@varmepumpeservice.no

Hilde Marthinsen
Tittel: Kontormedarbeider
Arbeidsoppgaver: Økonomi og fakturering.

T: +47 936 46 780
E: hilde@varmepumpeservice.no




Thao Dang Pham
Tittel
: Forhandlerselger
Arbeidsoppgaver: Salg, prosjektering og oppfølging av forhandlere.

T: +47 909 11 479
E: thao@varmepumpeservice.no

Ole Christian Dalene
Tittel: Salgssupport
Arbeidsoppgaver: Salgsrelaterte oppgaver og backoffice.

T: +47 908 92 824
E: ole@varmepumpeservice.no




Jonny Vildalen
Tittel
: Salgs og markedssjef
Arbeidsoppgaver: Salg og oppfølging av våre kunder. Ansvarlig for prosessene i salgsavdelingen.

T: +47 920 89 999
E: jonny@varmepumpeservice.no

Kjetil Repstad
Tittel
: Key Account manager
Arbeidsoppgaver: Kundeoppfølging og markedskoordinator.


T: +47 948 80 898
E: kjetil@varmepumpeservice.no




Morten Engelsen
Tittel
: Leder teknisk support
Arbeidsoppgaver: Reklamasjonsarbeid, teknisk support til våre forhandlere.


E: morten@varmepumpeservice.no

Joachim Lohne
Tittel: Lager
Arbeidsoppgaver: Pakking og forsendelse av varer.

T: +47 902 79 378
E: joachim@varmepumpeservice.no




Paul Torkel Joreid
Tittel: Lagersjef
Arbeidsoppgaver: Bestilling, mottak, pakking og forsendelse av varer.

T: +47 915 74 448
E: paul@varmepumpeservice.no

Svenn Arne Moen
Tittel: Support og reklamasjonsansvarlig
Arbeidsoppgaver: Support og reklamasjoner.

E: svenn@varmepumpeservice.no
 



Vidar Lohne
E: vidar@varmepumpeservice.no