Til toppen

Møt våre ansatte

Petter Ove Utgård
Tittel
: Daglig leder
Arbeidsoppgaver: Ansvaret for den daglige driften.

T: +47 930 23 857
E: petterove@varmepumpeservice.no

Hilde Marthinsen
Tittel: Kontormedarbeider
Arbeidsoppgaver: Økonomi og fakturering.

T: +47 936 46 780
E: hilde@varmepumpeservice.no


Thao Dang Pham
Tittel
: Forhandlerselger
Arbeidsoppgaver: Salg, prosjektering og oppfølging av forhandlere.

T: +47 909 11 479
E: thao@varmepumpeservice.no

Kenneth Finsådal
Tittel: Salgssupport
Arbeidsoppgaver: Salgsrelaterte oppgaver og backoffice.

T: +47 407 22 771
E: kenneth@varmepumpeservice.no


Jonny Vildalen
Tittel
: Salgs og markedssjef
Arbeidsoppgaver: Salg og oppfølging av våre kunder. Ansvarlig for prosessene i salgsavdelingen.

T: +47 920 89 999
E: jonny@varmepumpeservice.no

Morten Engelsen
Tittel
: Leder teknisk support
Arbeidsoppgaver: Reklamasjonsarbeid, teknisk support til våre forhandlere.


E: morten@varmepumpeservice.no


Paul Torkel Joreid
Tittel: Lagersjef
Arbeidsoppgaver: Bestilling, mottak, pakking og forsendelse av varer.

T: +47 915 74 448
E: paul@varmepumpeservice.no

Joachim Lohne
Tittel: Lager
Arbeidsoppgaver: Pakking og forsendelse av varer.

T: +47 902 79 378
E: joachim@varmepumpeservice.no